Visiem patīk AIRMOTION suka. Bet ko tad par to runā?

 

Britu frizieri – FAME 2014. gada komandu dalībnieki saka: «Mana jaunā mīlestība – AIRMOTION, tā ir unikāla matu atšķetināšanai.»; «AIRMOTION radījusi nepārspējamu iespaidu uz mums un ir būtiska mūsu – frizieru mākslinieku – komplekta sastāvdaļa.»

 

Pazīstamais stilists Ričards Filiparts (Richard Phillipart) saka:

«Meitenes un es esam ļoti iemīļojuši AIRMOTION suku.»

 

ASV stilistu grupas saka: «ēs vienkārši esam iemīlējušies AIRMOTION,

bet ASV šobrīd nav iespējams iegādāties šo suku pietiekamā daudzumā.»

 

Lielbritānijas stilisti saka: «Rokturis ir apbrīnojams... gumijotais rokturis

nozīmē, ka tas nekad neslīdēs.. apbrīnojamas taustes sajūtas, neticami viegla, ideāli piemērots iepakojums.»

Salona klienti stāsta: «Pirms AIRMOTION neviena suka nebija piemērota manas meitas cirtainajiem, biezajiem matiem, tagad viņa savus matus ļoti viegli ķemmē pati. Šāda matu kopšana ir risinājums, kāds mums nepieciešamais.»

 Ar ko gan izceļas AIRMOTION?

 

• 3 dažāda garuma un 3 dažādu diametru sari pilnīgai matu sasniegšanai


• Paredzēta stilistiem un frizieriem - gan kreiļiem, gan labročiem


• Lieliski amortizējošs, neslīdošs rokturis


• Saglauž un iztaisno matus ieveidošanas laikā, pārdomātā konstrukcija neplēš savēlušos matus


• Viegli slīd pa mitriem matiem un ir ideāli piemērota lietošanai dušā, vienmērīgākai balzamu, kondicionieru sadalīšanai, kā arī krāsošanai, šķipsnu krāsošanai utt.


• Unikāls risinājums matu kopšanai, mati kļūst gludi un spīdīgi.

Kurš tad ir AIRMOTION izgudrotājs?

 

Grandžs Sells (Grange Snell) ir eksperts matu kopšanas jomā ar vairāk kā 27 gadu pieredzi šajā industrijā. Viņš suku AIRMOTION© radīja 2012. gada oktobrī ar perspektīvu to iekļaut matu suku izgatavošanas revolucionārajās tehnoloģijās.

Grandžs Sells saka: «Kā profesionāls stilists es vēlējos izstrādāt un izgudrot tādu matu suku, kas ietver gan revolucionāru dizainu, gan augstas kvalitātes materiālu ar izcilu produktivitāti, ko nodrošina precīza inženierija, kas ir īpaša ar savu funkcionalitāti.

 

«Es noteikti zināju, ko tieši vēlētos sagaidīt no jaunā izstrādātā produkta – tas ir, iespēju to izmantot smagajos skaistumkopšanas salonu un frizētavu apstākļos: šim produktam jābūt tādai apdarei, lai izslēgtu slīdi, kā arī iespēju to izmantot saskarē ar ūdeni un citiem līdzekļiem, tādiem kā balzami, kondicionieri, matu krāsa utt.»

«Tam jābūt vieglam un jābūt piemērotam jebkura stilista, friziera rokai, tam jābūt maigam gan galvai, gan matiem, tam jābūt unikālam izskata ziņā un jākļūst par katrā salonā nepieciešamu instrumentu.» Mēs esam saņēmuši komentārus un atsauksmes no Lielbritānijas, Eiropas un ASV stilistiem, un es zinu, ka esmu sasniedzis savu mērķi un radījis kaut ko īpašu.»

Zinātniska pieeja sukas AIRMOTION izstrādē

 

Air Motion© koncepciju izstrādāja nozares eksperti, kuri spēja izprast faktorus, kas atbrīvo no Jūsu matu ietekmējošā ikdienas stresa un spriedzes:

 

Air Motion©  viegli pārdala matus ķemmēšanas laikā, šis produkts izstrādāts speciāli matu ikdienas bojāšanās novēršanai, izmantojot SuperLite ™ materiālus

 

Air Motion© slīd gar jūsu galvas kontūru kā neviena cita šobrīd pieejamā suka

 

Air Motion© ir patentēts iebūvēts gaisa spilvens, kas mazina slodzi uz Jūsu matiem, nodrošinot vieglu ķemmēšanu, apstiprinot revolucionāro pieredzi matu suku izgatavošanā

 

Air Motion© - tas ir profesionālas salonu pieredzes un moderno tehnoloģiju apvienojums, ģeometriskie risinājumi ir iedvesmojuši radīt 3-saru konfigurāciju, kas ļauj sukai slīdēt caur Jūsu matiem, padarot tos gludus un bezrūpīgus

Novērš stresu matiem pēc šampūna lietošanas

Lielbritānijā radītā patentētā AIRMOTION suka ir speciāli izstrādāta, lai novērstu Jūsu matu bojāšanos ikdienā. Vieglu materiālu, inovatīva dizaina un patentētā iebūvētā gaisa bloka apvienojums, kas mazina slodzi uz Jūsu matiem, padara matu ķemmēšanu vieglu.

Trīskārša saru konfigurācija

3-saru ģeometriskā konfigurācija sastāv no lokaniem elastīgiem trīs dažāda izmēra sariem. Tas ļauj sukai viegli slīdēt pa matiem, padarot tos gludus un bezrūpīgus.

 

Grezna ekskluzīvās sukas AIRMOTION prezentācija salonos​

                       KUPONS

AIRMOTION prezentācijas ērtībām salonos Lielbritānijas mārketinga speciālisti izstrādājuši ergonomisku iepakojumu un galda akrila stendu. Ekskluzīvā suka AIRMOTION skaistā un vieglā iepakojumā ir ideāli novietojama galda stendā, un tai ir estētisks izskats, kam arī ir liela nozīme tās izplatīšanai salonos. 

 

© SIA BEAUTY MARKET 2013. All rights reserved.

  • Facebook Clean
  • Myspace Clean

Profesionālā kosmētika matu kopšanai : Nika Beauty Excellence, Trinity, Tailor's, L'oreal Professionnel, Schwarzkopf Professional , Secret Professionnel, Kydra by Phyto, Selective Professional, Paul Mitchell, LAKME, Londa Professional, Wella Professional, CHI, Biosilk, Matrix, Keune, Alfaparf Milano, Moroccanoil, Revlon Professional, Estel Professional.
Profesionālie kosmētiskie līdzekļi un materiāli manikīram un pedikīram : OPI, Orly, China Glaze, Creative (Shellac, Vinylux), Perfect Nails, Kinetics, Layla Cosmetics, Nailtek, Nais Cosmetics, WTF, Camillen60, Peclavus, Layla Cosmetics, Meni Sation, Pedi Sation.
Elektropreces un instrumenti frizieriem: Parlux, Moser, BabyLiss, Sibel, Hercules, Comair, Diva, Femell, Cera , Jaguar, Olivia Garden, Corioliss, Efalock , Sibel, Hairway.
Profesionālā kosmētika sejai un ķermenim: GiGi, Jassen, Klapp, Maria Galland, Gatineau, Matis, Payot, Anna Lotan, Biodroga, Magiray, Rica Body, Gerards, Sapro Gel, kolagēna lapas, plastificējošās maskas.
Vaksācijas līdzekļi un vienreizējās lietošanas materiāli: Rica, Arcocere, GIGI, Skin Systems, BeautyFor, Eurostill, Sibel.
Kosmētika sejai, uzacu un skropstu krāsošana, skropstu pieaudzēšana un dizains: Refectoсil, Berrywell, Malu Wilz, Kryolan, SLA.
Lojalitātes programma profesionāļiem un pircējiem, izdevīgi nosacījumi, akcijas un atlaides, dāvanas, bonusa sertifikāti un vēl vairāk pārsteigumu profesionālās kosmētikas veikalā BEAUTY MARKET, Rīgā, Blaumaņa iela 8.