BLUESKY

Izcila kvalitāte. Neatkārtojams rezultāts. Nevainojams spīdums.

 Ilgstoša noturība (līdz pat 3 nedēļām). Plaša toņu izvēle.

Bluesky Shellac gēla nagu lakas uzklāšanas tehnoloģija.


Būs nepieciešama UV lampa ar 36 vatu jaudu. Lai sasniegtu maksimālu efektu, ir nepieciešams izmantot Bluesky bāzi un topu. Uzklāšanas tehnoloģijas secība:

 

-         Apstrādāt naga virsmu ar bafu 180 uz 200

 

-         Attaukot naga virsmu. Tas ir ļoti svarīgi pirms gēla lakas uzklāšanas. Izlaižot šo soli, jūs riskējat, ka gēla laka var atslāņoties no naga virsmas jau pirmajās dienās pēc tās uzklāšanas.

 

-         Uz naga ļoti plānā kārtā uzklāt bāzi (Bluesky base coat)  un 2 minūtes turēt nagus zem UV lampas (36 V). Ja bāze būs uzklāta biezā kārtā, tad hibrīdpārklājums atslāņosies no naga virsmas. Uzmanieties, lai gēla laka nenokļūst uz ādas. Nekādā gadījumā šādu pirkstu neievietot UV lampā! Iepriekš, noteikti,  ar vates disku vai koka irbulīti notīriet gēla laku no ādas;

-         Tieši tāpat ļoti plānā kārtā uzklāt krāsaino Bluesky Shellac gēla nagu laku un turēt nagus zem UV lampas vēl 2 minūtes;

 

-         Nepieciešamības gadījumā uzklāt vēl vienu Bluesky Shellac gēla lakas kārtu;

 

-         Ļoti plānā kārtā uz naga uzklāt  caurspīgo Bluesky top coat  virskārtu, obligāti noklājot arī naga galu, un turam nagus zem UV lampas 2 minūtes;

 

-         No naga virsmas notīrīt  lipīgo kārtu ar specialo līdzekli vai vates tamponu.

Tiek rekomendēts visas augstāk minētās procedūras veikt atsevišķi īkšķiem un pārējiem pirkstiem. Tas nedaudz paildzinās lakošanas procesu, bet ļaus kārtīgi nožāvēt visus nagus zem UV lampas.

ATCERIETIES! Katra Bluesky Shellac gēla nagu lakas  kārta ir jāuzklāj ļoti plānā slānī. Ja netiks ievērota uzklāšanas tehnoloģija, tad var rasties sekojošas problēmas: nelīdzenumi brīvajā malā, gaisa burbulīši uz naga virsmas.

 

Strādājot ar tumšajiem toņiem – pirmā kārta var būt nevienmērīgi nokrāsota. Tas nav nekas briesmīgs. Biezāku lakas kārtu uzklāt nav nepieciešams. Uzklājot otru kārtu, šī problēma tiks izlabota. Strādājot ar tumšajiem toņiem, labāk uzklāt 3 plānas, bet līdzenas kārtas, nekā 2 biezas, bet nelīdzenas.

 

Noteikti jānolako arī naga brīvā augšējā maliņa, pievēršot uzmanību līdzenam un gludam klājumam.

© SIA BEAUTY MARKET 2013. All rights reserved.

  • Facebook Clean
  • Myspace Clean

Profesionālā kosmētika matu kopšanai : Nika Beauty Excellence, Trinity, Tailor's, L'oreal Professionnel, Schwarzkopf Professional , Secret Professionnel, Kydra by Phyto, Selective Professional, Paul Mitchell, LAKME, Londa Professional, Wella Professional, CHI, Biosilk, Matrix, Keune, Alfaparf Milano, Moroccanoil, Revlon Professional, Estel Professional.
Profesionālie kosmētiskie līdzekļi un materiāli manikīram un pedikīram : OPI, Orly, China Glaze, Creative (Shellac, Vinylux), Perfect Nails, Kinetics, Layla Cosmetics, Nailtek, Nais Cosmetics, WTF, Camillen60, Peclavus, Layla Cosmetics, Meni Sation, Pedi Sation.
Elektropreces un instrumenti frizieriem: Parlux, Moser, BabyLiss, Sibel, Hercules, Comair, Diva, Femell, Cera , Jaguar, Olivia Garden, Corioliss, Efalock , Sibel, Hairway.
Profesionālā kosmētika sejai un ķermenim: GiGi, Jassen, Klapp, Maria Galland, Gatineau, Matis, Payot, Anna Lotan, Biodroga, Magiray, Rica Body, Gerards, Sapro Gel, kolagēna lapas, plastificējošās maskas.
Vaksācijas līdzekļi un vienreizējās lietošanas materiāli: Rica, Arcocere, GIGI, Skin Systems, BeautyFor, Eurostill, Sibel.
Kosmētika sejai, uzacu un skropstu krāsošana, skropstu pieaudzēšana un dizains: Refectoсil, Berrywell, Malu Wilz, Kryolan, SLA.
Lojalitātes programma profesionāļiem un pircējiem, izdevīgi nosacījumi, akcijas un atlaides, dāvanas, bonusa sertifikāti un vēl vairāk pārsteigumu profesionālās kosmētikas veikalā BEAUTY MARKET, Rīgā, Blaumaņa iela 8.