ALFAPARF Milano – premium klases kosmētika

ALFAPARF pamatvērtība ir mode un itāliešu stils, kas apvieno Vidusjūras reģiona kaislības, nevainojamu gaumi, bagātīgu mākslas mantojumu, uzmanību pret detaļām un drosmīgu radošumu. Visplašākais piedāvātās produkcijas sortiments ietver sevī gan tehnoloģisko līniju (darbam salonā), gan mazumtirdzniecības līniju (pārdošanai skaistumsalonos). Visi ALFAPARF Milano kosmētikas līdzekļi ir dabisko sastāvdaļu un visjaunāko augsto tehnoloģiju sintēze.

 

Šai markai ir vairāk kā 10 matu skaistumkopšanas atzarojumu.  ALFAPARF matu krāsām ir bagātīga toņu palete un saudzējošs sastāvs, pateicoties kuram pat krasu matu toņu pārmaiņu cienītājas var priecāties par veseliem un spīdīgiem matiem. Teicamas atsauksmes ir iemantojusi arī šī brenda bezamonjaka krāsu sērija.​

Neskaitot krāsas, kompānija piedāvā arī plašu visu tipu matu kopšanas sēriju klāstu, ieskaitot porainu un stipri bojātu matu kopšanai. Tie ietver sevī šampūnus, balzāmus, maskas, kapsulas un visus iespējamos kompleksus, kas palīdz atveseļot pat visbezcerīgāk bojātos matus.​

 

Plaša veidošanas līdzekļu izvēle palīdz īstenot dzīvē pašas drosmīgākās stila idejas. Matu lakas, modelējošie gēli un vaski, putas un veidošanas šķidrumi, to visu Jūs varēsiet atrast šī brenda sortimentā.

Jaunā That's IT līdzekļu kolekcija paredzēta kā dabīgiem, tā arī krāsotiem matiem - gan silti, gan auksti blondajiem toņiem, kā arī sirmiem matiem. Speciāli izstrādāta formula atdzīvina matu krāsu un rada nebeidzamu toņu nianšu spēli un neatkārtojamu spīdumu, novēršot nevēlamos toņus un padarot matus veselus un mīkstus.​

 

GALVENĀ ĪPATNĪBA – GAISMU ATSTAROJOŠAS PĒRLES

 

Keramīdi: Dāvā matu šķiedrām spēku un mirdzumu. Mati kļūst gludi un iegūst blīvāku struktūru.

 

Fitokeratīns: Pateicoties neparastajai līdzībai ar dabīgu matu struktūru, fitokeratīns darbojas matu iekšpusē, piešķirot matiem mirdzumu un veselīgu izskatu.

BLONDE AMBITION SHAMPOO Tonējošais šampūns nevēlamu toņu neitralizēšanai un dabīgā spīduma pastiprināšanai gan dabīgiem, gan krāsotiem matiem. Speciāli izstrādāta formula palīdz uzturēt vēsos krāsas toņus. Gaismu atstarojoši perlamutra elementi rada nebeidzamu gaismas spēli, padara matus maksimāli spīdīgus, bet sastāvā ietilpstošie keramīdi dāvā matiem nebijušu spēku.

 

BLONDE PARADE MASK  Maska visu blondo toņu matiem

Atjaunojoša maska dabīgiem un krāsotiem blondiem matiem. Gaismu atstarojoši perlamutra elementi rada nebeidzamu gaismas spēli, padara matus maksimāli spīdīgus, bet sastāvā ietilpstošie keramīdi baro tos un dāvā matiem nebijušu spēku.

 

GOLD FEVER SHAMPOO  Šampūns, kas paredzēts matu tonēšanai silti blondos toņos

Tonējošais šampūns piešķir jaunu dzīvi un mirdzumu gan dabīgi silti blondiem, gan krāsotiem matiem.

GREY PRIDE SHAMPOO Tonējošais šampūns novērš nevēlamus siltos toņus, sniedz mirdzumu dabīgiem un krāsotiem, gaišiem un sirmiem matiem. Gaismu atstarojoši perlamutra elementi rada nebeidzamu gaismas spēli un padara matus maksimāli spīdīgus. Sastāvā ietilpstošais fitokeratīns mitrina un aizsargā matus, padarot tos stiprākus, mīkstus un zīdainus.

 

FOREVER GREY BALM  Atjaunojošs balzāms dabīgiem, sirmiem, krāsotiem un gaišiem matiem. Gaismu atstarojoši perlamutra elementi rada nebeidzamu gaismas spēli un padara matus maksimāli spīdīgus. Sastāvā ietilpstošais fitokeratīns mitrina un aizsargā matus, padarot tos stiprākus, mīkstus un zīdainus.​