top of page

JAUNUMS NO MATRIX OIL WONDERS ROSE

MATRIX ir uzsācis ražot jaunu matu kopšanas līniju OIL WONDERS VOLUME ROSE – īsts brīnums veidojot smalku matu apjomu.

 

OIL WONDERS VOLUME ROSE sērijas produkti pielāgoti, lai veidotu neticami kuplu, apjomīgu matu sakārtojumu bez smaguma sajūtas.

 

Jaunā produktu līnija ļaus Jums sasniegt apjomu vissmalkāko matu zonās, kur tas visvairāk nepieciešams. Kā rezultātā OIL WONDERS VOLUME ROSE produktu tiešās iedarbības dēļ vissmalkākie mati kļūst apjomīgi, bet netiek noslogoti. Apbrīnojams līdzsvars, kas rada apjomu un mitrina matu struktūru.

 

Sievišķīgs iepakojums, veigls un juteklisks aromāts, maiga eļļas tekstūra un augsta aktīvo vielu koncentrācija piemīt visai OIL WONDERS VOLUME ROSE produktu līnijai.

MATU KOPŠANAS PRODUKTU SĒRIJĀ IETILPST

 

ŠAMPŪNS OIL WONDERS VOLUME ROSE

Vieglas konsistences šampūns OIL WONDERS VOLUME ROSE bez silikoniem smalku matu apjomam, bagātināts ar maigu savvaļas rožu eļļu. Attīra matus, piešķir tiem maigumu un spīdumu.

 

KONDICIONIERIS OIL WONDERS VOLUME ROSE

Vieglas konsistences kondicionieris OIL WONDERS VOLUME ROSE bez silikoniem smalku matu apjomam, bagātināts ar maigu savvaļas rožu eļļu, nodrošina matiem nepieciešamo mitruma līmeni un nenoslogo tos.

 

PUTAS MATU APJOMAM OIL WONDERS VOLUME ROSE

Putas matu apjomam OIL WONDERS VOLUME ROSE piešķir matiem elastīgu apjomu, mitrina un nenoslogo matus.

VIEGLS PRE-ŠAMPŪNS OIL WONDERS VOLUME ROSE

Intensīva ikdienas matu kopšanas Oil Wonders Volume Rose pirms matu mazgāšanas ar šampūnu OIL WONDERS VOLUME ROSE nodrošina matiem tiešu mitrināšanu bojātās matu vietās, lai novērstu matu lūšanu.

 

MATU LAKA OIL WONDERS VOLUME ROSE

Matu laka OIL WONDERS VOLUME ROSE – tā ir matu laka noslēguma fiksācijai, pēc formulas izstrādāta tā, lai nenoslogotu smalku matu struktūru. Piešķir matiem veselīgu spīdumu, nesalīmē, nesausina matus un nodrošina ilgstošu fiksāciju.

Pieejams BEAUTYMARKET  RĪGA  BLAUMAŅA 8

bottom of page