MATRIX BIOLAGE SUGAR SHINE SYSTEM –

produktu līnija neticamam matu spīdumam

Šī matu kosmētikas sērija attīra, mitrina, atjauno un piedod matiem neticamu spīdumu. Ideāli piemērota sausiem, nespodriem matiem, šie produkti atdzīvinās matu struktūru un Jūsu mati iegūs pārsteidzošu mirdzumu! Organiskas produkta sastāvdaļas – cukura kristāli,  kurus Jūs varat ieraudzīt un sajust lietojos šo produktu. Jūsu mati kļūs mīksti un zīdaini. Nesatur parabēnus un silikonus, piemērots krāsotiem matiem.


Matrix biolage sugarshine šampūns maigi attīra matus no netīrumiem, kuru dēļ mati izskatās nespodri, piepilda matu struktūru un piedod matiem zīdainu spīdumu. Nesatur parabēnus un silikonus, piemērots krāsotiem matiem.


Lietošana: Ieklāt mitros matos ar vieglām masējošām kustībām, izskalot. Pēctam uzklāt  BIOLAGE SUGARSHINE kondicionieri. Ja produkts iekļūst acīs nekavējoties izskalojiet to ar ūdeni.

Matrix biolage sugarshine kondicionieris mitrina un baro matu struktūru, piedod matiem glancētu spīdumu. Mati kļūst mīksti un zīdaini. Nesatur parabēnus un silikonus, piemērots krāsotiem matiem.


Lietošana: Ieklāt mitros matos pēc mazgāšanas ar BIOLAGE SUGARSHINE šampūnu. Atstāt matos uz 1 – 3 minūtēm. Kārtīgi izskalot. Ja produkts iekļūst acīs nekavējoties izskalojiet to ar ūdeni.
 
Matrix biolage sugarshine matu skrubis – šo produktu izmanto pirms matu mazgāšanas. Skrubis BIOLAGE SUGARSHINE maigi attīra matu virskārtu no netīrumiem un baro matu struktūru. Mati kļūst mitrināti un apjomīgi bez smaguma sajūtas. Lietojot produktu līniju no BIOLAGE SUGARSHINE, kuras pamatā ir skrubis, šampūns, kondicionieris un izsmidzināms līdzeklis, Jūsu mati vairs neizskatīsies blāvi un nedzīvi, mati kļūs veselīgi ar glancētu spīdumu.


Lietošana: Izmantot pirms matu mazgāšanas. Rūpīgi ieklājiet produktu mitros matos visā to garumā virzienā no saknēm uz matu galiņiem. Rūpīgi izskalojiet. Mazgājiet matus ar BIOLAGE SUGARSHINE šampūnu. Ja produkts iekļūst acīs nekavējoties izskalojiet to ar ūdeni.
 

MATRIX – vadošais zīmols profesionālo matu krāsu un matu kopšanas produktu jomā, kas izveidots 1980. gadā. Zīmolu izveidoja vīrs un sieva Arnie un Sidel Miller. Pirms zīmols Matrix tika izveidots Arnie Miller strādāja par frizieri vairāk, kā 20 gadus.


Tagad, pēc vairāk nekā trīs gadu desmitiem, Milleru ideja vēljoprojām ir aktuāla. Mūsdienās zīmola Matrix galvenais uzdevums ir attīstīt salonu biznesu piedavājot plašu klāstu ar profesionālām matu krāsām, matu kopšanas un veidošanas produktiem.
 

Produkti pieejami BEAUTY MARKET veikalā, Blaumaņa iela 8, Rīga.