top of page

Pirmo reizi Latvijā unikāla sistēma! Profesionālā aprūpe

Matu liftings ar Botox efektu

 Nika Lifting Crystals

Tagad Latvijā ir pieejams jaunākais produkts friziermākslas nozarē! Vienīgais šāda veida līdzeklis - liftings ar Botox efektu.

"Botox" – tas ir visu jūsu matu problēmu risinājums. Matu liftings ar Botox efektu

palīdzēs atjaunot un atgūt dabisko jūsu matu skaistumu. Tā ir ekskluzīva formula ar atjaunojošu efektu, kas padara Jūsu matus greznus, piešķirot izcilu spīdumu.

"Botox" Nika Lifting Crystals ir piemēroti visiem matu tipiem, tie ir droši ne tikai alerģiskiem cilvēkiem, bet arī mātēm grūtniecības un zīdīšanas laikā.

«Botox» Nika Lifting Crystals palīdz atjaunot matus pēc:

1. Ilgviļņiem

2. Balināšanas

3. Keratina taisnošanas

4. Kaitīgas vides ietekmes (saule, jūras ūdens utt.).

Nika Lifting Crystals unikalitāte slēpjas sastāva novatoriskajā formulā. Kompozīcijas pamatā ir spēcīgs antioksidants - Asai ogu ekstrakts, pantotenskābe, kolagēns, E vitamīns, un svarīgas  neaizvietojamās aminoskābes un organiskie savienojumi - Betafin BP20, kas ietilpst ādas un matu sastāvā, ar intensīvu un līdzsvarotu mitrinošu iedarbību.

Panthenol atjauno matus no iekšpuses, sniedzot vitalitāti, spīdumu un elastību. Dziļa barošana un antioksidanta iedarbība ir Nika Lifting Crystals ar REBORN COMPLEX sistēmu noslēpums.

Sasaldētā veidā,  temperatūrā -20 ° C, flakona sastāvs ir kristālu formā, no kā arī ir radies nosaukums Nika Lifting Crystals. Meistars uzsilda flakonu zem silta ūdens straumes, tādā veidā pārvēršots kristālus šķidrumā. Savukārt, pievienojot līdzeklim ūdeni, tas pārvēršas par krēmu.

Nika Lifting Crystals ir piemērots arī  "veciem" matiem. Sakarā ar matu novecošanos tiek novērotas mata resnuma samazināšanās, tie kļūst plānāki un sausāki, kutikulas kļūst cietākas un trauslākas.

Matu novecošanās dalās vairākos veidos:

Ārējā novecošanās. To ietekmē ārējā vide, cilvēka dzīvesveids, pastāvīgas mehāniskās un termiskās iedarbības.

Iekšējā novecošanās (saistībā ar ģenētiku).

Gadiem ejot folikulas iztērē krājumu rezerves, un laika gaitā matu kļūst mazāk, īpaši pēc 40 gadiem - mati nosirmo, paliek retāki un pastiprināti izkrīt.

Efekts ir pamanāms uzreiz pēc pirmās procedūras! Rezultāts ilgst līdz 3 nedēļām. Kursa ilgums ir paredzēts 4 sesijām (kumulatīvais efekts): trīs reizes katru otro nedēļu, bet ceturtā reize pēc 2 nedēļām.

Lai pagarinātu rezultātu un uzturētu efektu, izmantojiet speciālo matu kopšanas šampūnu, kondicionieri un masku.

Produkti pieejami BEAUTY MARKET veikalā, Blaumaņa iela 8, Rīga.

bottom of page