RevitaLash®

 INOVĀCIJA - Brīnumaini pārvērš Jūsu dabīgas skropstas padarot tās garākas,

kuplākas un biezākas.

RevitaLash® - neticama inovācija kosmētikas līdzekļu pasaulē! Brīnumaini pārvērš Jūsu dabīgas skropstas padarot tās garākas, kuplākas un biezākas. 


RevitaLash – ir pārsteidzošs barojošs līdzeklis skropstām, ko izstrādāja ārsts-terapeits priekš savas sievas, kas zaudēja skropstas dēļ ķīmioterapijas. Unikāla formula palīdzēs Jums iegūt brīnumainas skropstas, kas būs garākas, biezākas, tumšākas un kuplākas!

Līdzekļa sastāvā ietilpst:


1. Vitamīns B5 (Pantenols) – tam piemīt dziedējošas, barojošas un stiprinošas īpašības;


2. Hlorfenezīns – efektīvs līdzeklis pret baktērijām un sēnītēm;


3. Fenoksietanols – tam piemīt attīrošas un antibakteriālas īpašības;


4. Nātrija hlorīds – padara līdzekļa sastāva konsistenci maigaku un piemērotāku uzklāšanai;


5. Vitamīns C – citrusaugļu dabīgais ekstrakts, kuram piemīt antioksidanta īpašība, kas atjauno šūnas un kontrolē ādas PH līmeni;


6. Disodium fosfāts – tam piemīt pretalerģijas un pretiekaisuma iedarbība;


7. Bioloģiski aktīvo komponentu (BAK) savienojums atslābina un samazina acu ābola muskuļu tonusu, noņem apsārtumu un sāpes ap acīm, acu dzeloņainumu, diskomfortu, smaguma sajūtu un spriedzi, normalizējot iekšacu spiedienu. Turklāt tas arī stimulē „guļošu folikulu“ augšanu, kuru mums ir ap 40%, un aktivizē skropstu augšanu.

Lietošana:


1. RevitaLash līdzeklis ir jālieto katru dienu, uzklājot tievā līnijā, līdzīgi sķidram acu lainerim, uz acīm pie skropstu saknēm vienu reizi dienā no rītiem 8 nedeļu (2 mēnešu) laikā.


2. Pēc RevitaLash uzklāšanas, dekoratīvo kosmētiku var uzklāt pēc 5 minūtēm.


3. Lietošanas kurss ir domāts diviem mēnešiem.


4. Līdzekli var lietot kopā ar pieaudzētām skropstām.

RevitaLash ir maiga konsistence, hipoalerģiska formula, un to var izmantot pat visjūtīgākajās acu zonās. Tas ir piemērots cilvēkiem ar pastāvīgu acu spriedzi, kas saistīta ar profesionālo darbību (darbs pie datora vai ar maziem objektiem, uc), kam ir profilaktiska ietekme uz slimībām, kas saistītas ar glaukomu.

Kontrindikācijas: grūtniecēm un sievietēm zīdīšanas periodā, konjuktevīts, dažādas slimības un iekaisums acīs un uz gļotādas, alerģiskas reakcijas pret šāda veida līdzekļiem.

Ievērojiet: Mēs iesakām pirms lietošanas nomazgāt rokas un seju ar maigu līdzekli un ūdeni.