BC Oil Miracle Brazilnut Oil no SCHWARZKOPF  - izrāviens matu kosmētikā rūpēs par normāliem un krāsotiem matiem.

Amazone gadsimtiem ilgi glabājusi noslēpumu par brazīlijas riekstu eļļu, kuru iegūst Dienvidamerikā.

 

Šis eļļu komplekss iztrādāts, lai piesātinātu matus, nodrošinātu tiem mirdzumu un mati kļūtu pakļāvīgi nenoslogojot tos. Daudzfunkcionālam eļļu kompleksam, kura pamatā ir brazīlijas riekstu eļļa, piemīt maigs un neuzkrītošs aromāts, kā arī nodrošina augstu aizsardzību no ultravioletā starojuma.

KOMPLEKSS AR BRAZĪLĪJAS RIEKSTU EĻĻU

BRAZĪLIJAS RIEKSTU EĻĻA

Brazīlijas riekstu eļļa ir slavena ar to, ka tā satur olbaltumvielas, minerālus, Omega 3 un 9 vitamīnus. Tā aizpilda mata bojātās vietas, nogludina rupju matu struktūru, mitrina un piedod matiem neticamu spīdumu. Augsts selēna un vitamīna E saturs nodrošina matu struktūras atjaunošanos.

 

TEHNOLOĢIJA MIKRO - AIZZĪMOGOŠANA

Tehnoloģija mikro - aizzīmogošna, tā gādā, ka aromāts neizgaro un saglabājās vismaz 24 stundas, sniedzot Jums iespēju izbaudīt burvīgo aromātu buķeti.

 

ULTRAVIOLETĀ STAROJUMA AIZSARDZĪBA

Ultravioleto staru filtri aizsargā matus no kaitīgā ultravioletā starojuma, nodrošinot matiem mirdzumu un novēršot to lūzšanu.

MATU KOPŠANAS PRODUKTU SĒRIJĀ IETILPST

 

Šampūns ar brazīlijas riekstu eļļu BC Oil Miracle Brazilnut Oil-in-Shampoo.

Caurspīdīgs šampūns maigi attīra matus, vienmērīgi mitrinot tos ar brazīlijas riekstu eļļas palīdzību, nepadarot matus smagus. Šis šampūns parklāj matus ar vieglu plīvuru, garantējot  matiem gludu struktūru un skaistu spīdumu.

 

Neizskalojams sprejs BC Oil Miracle Brazilnut Talent 10 Leave-In Treatment.

Izsmidzināms matu pieniņš satur bagātīgu vielu kompleksu: Brazīlijas riekstu eļļu, hidrolizētu keratīnu, pantenolu, vitamīnu E un UV staru aizsargfiltrus. Visas sastāvdaļas aizsargā un baro matu struktūru, saglabājot optimālu mitruma līmeni. Patīkamais aromāts saglabasies vismaz 24 stundas.

Matu maska ar brazīlijas riekstu eļļu BC Oil Miracle Brazilnut Pulp Treatment.

Dziļi mitrinoša formula, intensīvi baro sausus matus un aizsargā no ultravioletā strarojuma. Inovatīvas Argāna pulvera daļiņas attīra matus no netīrumiem, padarot matus veselīgus un mirdzošus.

Koncentrāts matiem BC Oil Miracle Brazilnut Refined Oil Booster.

Līdzeklis ar visaugstāko brazīlijas riekstu eļļas koncentrāciju pastiprina atjaunojošo īpasību efektivitāti lietojot kopā ar Oil Miracle Brazilnut Pulp.

 

Produkti pieejami BEAUTY MARKET veikalā, Blaumaņa iela 8, Rīga.