top of page

WELLA OIL REFLECTION

Pirmā vieglas konsistences matu eļļa tūlītējam matu mirdzumam, nepadarot matus smagus.

JAUNUMS!  VIEGLA MATU EĻĻA MATU MIDZUMAM.

Katra sieviete sapņo par koptu un veselīgu matu izskatu. Lai sasniegtu šādu rezultātu Jums palīdzēs matu kopšanas kosmētika no Wella, jo šī kosmētika ir izveidota tā, lai uzlabotu matu struktūru un maigi rūpētos par tiem. Bieži gadās tā, ka pat biezi un veselīgi mati izskatās blāvi, lai to novērstu Jums palīdzēs matu eļļa no Wella: šī eļļa palīdzēs izķemmēt matus, novērsīs matu pūkošanos un piedos matiem zīdainu maigumu. Daudzas sievietes baidās lietot matu eļļas, jo uzskata, ka mati kļūs taukaini un frizūra zaudēs apjomu, savukārt izmantojot šo matu eļļu Jums par to nebūs jāsatraucās.

Matu eļļa Wella Oil Reflection ideāli piemērota novājinātiem un bojātiem matiem, tāpat arī matiem pēc matu krāsošanas. Izmantot šo matu eļļu ir viegli arī mājas apstākļos. Uzklājiet eļļu uz izmazgātiem un kārtīgi izķemmētiem matiem visā to garumā, pievēršot īpašu uzmanību sašķeltiem matu galiņiem, kā arī varat iemasēt eļļu galvas ādā.

Eļļa paredzēta ikdienas lietošanai.

WELLA OIL REFLECTION – līdz 3 reizēm gludākā matu struktūra un tūlītējs mirdzums. Pirmā WELLA matu kopšanas sērija ar kamēlijas eļļu un baltās tējas ekstraktu.

KAMĒLIJAS EĻĻA. Vērtīgās kamēlijas eļļas īpašības balstās uz vitamīnu grupām A, B, E, kā arī tās pamatā ir  komplekss no 12 nepiesātinātām taukskābēm. Šis augu izcelsmes produkts satur dabisku kolagēnu, kā arī antioksidantus, kas tik ļoti nepieciešami, lai rūpētos par matiem, sejas un ķermeņa ādu.

BALTĀS TĒJAS EKSTRAKTS apkopo sevī masu ārstnieciskās īpašības, šo tēju sauc par jaunības un veselības eliksīru. Tā iegūst pirmo vietu pēc veselīgu vielu satura, kā arī šī tēja nav pakļauta termiskai apstrādei ražošanas procesā, satur vitāmīnu C, PP un B grupas vitamīnus, mikroelementus, aminoskābes un citas vērtīgas vielas.

OIL REFLECTION SĒRIJĀ IEKĻAUTIE PRODUKTI:

ŠAMPŪNS INTENSĪVAM MATU MIRDZUMAM

Viegls mitrinošs šampūns, rūpīgi attīra matus un piedod tiem mirdzumu.

 

BALZAMS INTENSĪVAM MATU MIRDZUMAM

Brīnums, kas pārvērtīs Jūsu matus 30 sekunžu laikā.  Balzams viegli pārklāj matu struktūru, intensīvi mitrina tos, mati kļūst mīksti un viegli izķemmējami.

 

MASKA INTENSĪVAM MATU MIRDZUMAM

Barojoša matu maska intensīvai matu struktūras atjaunošanai un piedod matiem zīdainu gludumu.

 

NOGLUDINOŠA MATU EĻĻA INTENSĪVAM MATU MIRDZUMAM

Universāla matu eļļa, kuras sastāvā iekļauta makadāmijas riekstu eļļa un avakado, lai mati iegūtu neticamu gludumu un spīdumu.

 

ELIKSĪRS INTENSĪVAM MATU SPĪDUMAM

Eliksīrs intensīvai matu kopšanai, kas sniedz matiem papildus spīdumu un gludumu, vienlaicīgi savaldot nepaklausīgu matu struktūru.

 

Matu kopšanas produkti piemēroti visiem matu tipiem.

 

Produkti pieejami BEAUTY MARKET veikalā Blaumaņa iela 8, Rīga

bottom of page