top of page

PAR ZĪMOLU

Pētniecība un attīstība, tie ir galvenie vadmotīvi, ko izvirzījusi NIKA BEAUTY EXCELLENCE, lai radītu augstas attīstības produktus veselīgiem un skaistiem matiem.

NIKA laboratorijās profesionālā matu kopšana ir kļuvusi par progresīvu zinātni, lai varētu piepildīt mūsu patērētāju sapni  par perfektu matu skaistumu. Izstrādājot inovatīvus produktus, ko izvēlas un novērtē profesionāļi visā Eiropā, NIKA ir sasniegusi augstu profesionālo kvalitāti, iegūstot klientu un frizieru uzticību.

Ekskluzīvas formulas un rūpīgi pārbaudītas aktīvo sastāvdaļu kombinācijas ir izveidojušas pārbaudītas iedarbības un augstas kvalitātes produktu funkcionālu sinerģiju. Gan prestižākajos salonos, gan arī mājās NIKA BEAUTY EXCELLENCE dienu pēc dienas sniedz sieviešu matu aprūpes pilnību.

PAR ZĪMOLU

MŪSU PRODUKTI NAV TESTĒTI UZ DZĪVNIEKIEM UN NESATUR FORMALDEHĪDUS

FAIRY SILK

FAIRY SILK – PASAKAINI ZĪDAINI UN GLUDI MATI

Atklāj PREMIUM, pirmo un vienīgi profesionālā salonā veicamu procedūru visiem matu tipiem, kas neticami viegli palīdz iegūt vienmērīgu un gludu  "dižciltīga zīda efektu", kurš saglabājas ilgāk par trim mēnešiem.

Pēc katras aplikācijas mati paliek redzami gludāki, mirdzošāki, nespurojas un kļūst viegli veidojami. Jaunā formula atļaus jums sasniegt neparasti ilgstošu rezultātu. Nesatur formaldehīdus.

Nesatur formaldehīdu, alergēnus, parabēnus, SLS un SLES.

Kāds ir noslēpums?

AMINO BOND COMPLEX - unikāla aminoskābju formula, hidrolizēts keratīns un aktīvas sastāvdaļas, kas ir perfekti  savietojamas ar mata struktūru, radot ne tikai zīdainu gludumu, bet arī nebijušu  PRETSPUROŠANĀS EFEKTU.

+ 87% SPĪDUMS

+92% MITRINĀŠANA

+100% ZĪDAINS GLUDUMS

-HIDROLIZĒTAIS KERATĪNS Atjauno un aizsargā matu šķiedru

-VITAMĪNS A Baro matus, padarot tos veselīgus un elastīgus

-GLICERĪNS Nodrošina mitrināšanu mīkstiem, sausiem matiem

-AMINOSKĀBES novērš matu spurošanos, nogludina matus

-ARGANIA SPINOSA skaistuma vitamīns super elastīgiem matiem

TIKAI VIENS PRODUKTS, TIKAI VIENA APLIKĀCIJAS TEHNIKA GLUDU UN NESPUROJOŠOS MATU RADĪŠANAI, VIENKĀRŠI MAINOT APSTRĀDES LAIKU

NIKA STRAIGHTENING THERAPY

Maksimāli efektīva terapija nebijuši gludu un nespurojošos matu struktūras iegūšanai un efekta saglabāšanai ilgāk kā 3 mēnešus

NIKA FRIZZ FREE THERAPY

Procedūra, kas novērš spurošanos un pūkošanos, saglabā matu dabīgo virzienu un paaugstina to paklausību par 100%.

NIKA CURLY THERAPY

Ekskluzīvs  pakalpojums klientiem ar lokainiem matiem, kuri vēlas krāšņas, vieglas lokas bez spurošanās un pūkošanās.

NIKA VOLUME OUT THERAPY

Novatoriska procedūra, kas samazina matu apjomu vairāk kā par 80%

KPRFECTION

K PERFECTION - DAMAGED HAIR

PROFESIONĀLA  APRŪPE

Atklājiet K PERFECTION, jaunu intensīvu pfofesionālo procedūru matu šķiedru atjaunošanai. Bagātināts ar KEROXYNE COMPLEX, līdzeklis atjauno stipri bojātus matus no iekšpuses, atgriežot tiem spēku, elastīgumu un mirdzumu, padarot tos veselīgus un stiprus dienu pēc dienas.

KONKRĒTS RISINĀJUMS BOJĀTIEM MATIEM

Kāds ir noslēpums? KEROXYNE COMPLEX, pirmā revolucionārā "viss dabiskais" formula, kas balstās uz matu šķiedras dabīgā keratīna struktūru, tā saukto ZIP (rāvējslēdža) efektu, padarot to par labāko matu rekonstrukcijas tehnoloģiju, kāda jebkad radīta.

KEROXYNE COMPLEX

KEROXYNE COMPLEX satur aminoskābju ķēdes, kas ir identiskas tām, kas atrastas matu struktūrā. Šī iemesla dēļ tās perfekti iekļaujas matu šķiedrās, "salabojot" bojājumus un radot ekskluzīvo ZIP (rāvējslēdža) efektu. Citas tehnoloģijas nojauc aminoskābes, bojājot svarīgus "rāvējslēdža zobus", kas ir būtiski, lai atjaunotu bojātās vietas.

- MATI IR ATJAUNOTI UN SPĒCĪGI
- TIE IR KUPLI UN MIRDZOŠI
- PAR 80% MAZĀK BOJĀJUMU

AGE RESTORE

NIKA pētījumi, ko iedvesmojusi ādas aprūpes zinātne, ir palīdzējuši radīt NIKA AGE RESTORE  profesionālo produktu līniju, kas satur REBORN COMPLEX, ekskluzīvu formulu ar matu šķiedru nogludinošiem komponentiem - Açai, spēcīgu antioksidantu, kā arī tādu spēcīgu mitrinātāju kā Betafin BP20, kurš jau sevi ir pierādījis darbībā kā uz ādas, tā uz matiem, ar atjaunojošu spēku padarot tos elastīgus un dzīvības pilnus.

LIFTING CRYSTAL HAIR TREATMENT BOTOX EFFECT

Profesionālā BOTOX EFFECT matu liftinga procedūra liek atgūt matu jaunību, tos barojot un piešķirot vēl nebijušu spīdumu. Ar katru reizi ikviena matu šķiedra tiek uzpildīta ar jaunu enerģiju. Izgaismoti no iekšpuses, mati atgriežas agrākajā jaunības un skaistuma stāvoklī. Spīdīgi, mīksti un biezi, mati atgūst zaudēto spēku, elastību un spīdumu.

10 reizes efektīvāk par tradicionālajām matu atjaunošanas procedūrām, liek matu struktūrai atdzimt no jauna tikai 21 dienas laikā.

EFEKTS SAGLABĀJĀS LĪDZ 3 NEDĒĻĀM/ IDEĀLS GUDUMS/ UZ 89% VAIRĀK MITRINĀTI MATI/ 80% VAIRĀK MIRDZUMA

SIMPLY GLOSS

RADIET SAVU UNIKĀLO STILU

NIKA BEAUTY EXCELLENCE piedāvā NIKA SIMPLY GLOSS, jaunu matu toni uzlabojošu spreju, kas balstās uz unikālu formulu ar tiešajiem pigmentiem un dabīgām sastāvdaļām, tas atjauno un uzlabo matu krāsu, acumirklī piešķirot tiem papildus spīdumu un mirdzumu.

KRĀSAS NEKAD NAV BIJUŠAS TIK INTENSĪVI MIRDZOŠAS

NIKA SIMPLY GLOSS krāsu uzlabojošais sprejs rada revolūciju stila veidošanas konceptā, piešķirot intensīvu mirdzumu dabīgiem vai izbalojušiem matiem. Ja jūsu mērķis ir matu dzīvīgums un  spožums, tad risinājums ir NIKA SIMPLY GLOSS: mati acumirklī ir izgaismoti, ar jaunām zaigojošām niansēm.

NOSLĒPUMS: augstas koncentrācijas īpaši luminiscējoši tiešie krāsu pigmenti, kas palielina gaismas staru atspulgu uz matu šķiedru, maģiski pārveidojot to par perfektu spoguli. Aerosola formāts ļauj produktu piemērot ātri, vienkārši un tieši uz matiem, palielinot pigmentu noturību un uzlabojot gala rezultātu.

NOSLĒPUMS ATRODAS FORMULĀ: TIEŠIE PIGMENTI, KERATĪNS UN ARGANA EĻĻA

Augsti koncentrēti krāsu pigmenti izgaismo matu šķiedras jaunā gaismā. Keratīns atjauno matu struktūru dziļi no iekšpuses, kamēr argana eļļa mitrina un mīkstina.

- IZGAISMOJIET SAVUS MATUS

Reflection color

NIKA  REFLECTION- IZGAISMOJIET SAVUS MATUS

Balstoties uz ilgu un rūpīgu izpēti, Nika Beauty Excellence ir droši ienākusi matu krāsu pasaulē, esot gatava  apmierināt katra friziera vajadzības un ikvienu viņu klientu vēlmi.

Iepazīstieties ar Reflection produktiem ar  MPP tehnoloģiju, inovatīvu un profesionālu permanentu matu krāsu sistēmu, bagātinātu ar babasū eļļu un sojas proteīnu. Tās diapazons ir īpaši izstrādāts, lai katru reizi nodrošinātu augstākās klases rezultātu, apvienojot to ar neticamu spīdumu un intensīvu kondicionēšanu.

Ar zemu amonjaka saturu un inovatīvo MPP tehnoloģiju REFLECTION ar garantiju pilnībā nosedz sirmos / baltos matus, pateicoties spēcīgām liftinga īpašībām un izcilai krāsu dimensijai.

KĀDĒĻ IZVĒLĒTIES REFLECTION?

NIKA BEAUTY EXCELLENCE  ir izstrādājusi modernu tehnoloģisko sistēmu, MPP-MICRO PURE PIGMENTS, kas balstīta uz pigmentu ar maksimālo tīrības līmeni (99%) izmantošanu un to molekulāru samazināšanu līdz mikro-pigmentiem.

MPP TEHNOLOĢIJA

Pateicoties tās spējai iekļūt dziļi matu kapilārajā struktūrā, šī novatoriskā tehnoloģija spēj nodrošināt intensīvu un ilgnoturīgu krāsu. Ar babasū eļļas un sojas proteīnu palīdzību ap matu šķiedru tiek radīta
aizsargkārtiņa, kas lieliski ļauj atspoguļot gaismu gan gaišo, gan tumšo toņu matiem.
Rezultāts? NETICAMI LIELISKS UN NEPĀRSPĒJAMS SNIEGUMS.

Tieši no tā ir radies viegli uztveramais un atbilstošais nosaukums REFLECTION.

70 TOŅU NIANSES

VISIEM MATU KRĀSOŠANAS PAKALPOJUMIEM

Cita REFLECTION priekšrocība ir pieejamais plašais toņu klāsts, kas atbalsta un veicina personalizāciju un radošumu jebkuram krāsošanas pakalpojumam. No Ash sērijas līdz Beige sērijai, no Golden nokrāsas līdz Copper toņiem, no Red uz Mahogany niansēm - nemaz nerunājot par High-lift Lighteners - ar šo spektru tiek apmierināta vēlme pēc jebkuras matu krāsas.

 

REFLECTION: inovatīva un droša formula neatkārtojami mīkstiem matiem ar satriecošu toni.

ZEMS AMONJAKA SATURS

PERFEKTI PĀRKLĀJ SIRMOS UN BALTOS MATUS

ĀTRA UN VIEGLA LIETOŠANA

Unikālā REFLECTION formula ar MPP tehnoloģiju padara tā lietošanu ātru un vieglu. Tas notiek pateicoties inovatīvajai MPP tehnoloģijai, ar kuras palīdzību pigmenti efektīvi tiek ievadīti mata šķiedrā, nodrošinot perfektu sirmo matu pārklājumu, uz ilgu laiku piešķirot patiesi izcilu krāsu niansi jebkuram matu tonim. NIKA REFLECTION ir zems amonjaka saturs un tas ir brīvs no PPD.

Formas un krāsas sadarbība kopīgi rada perfektu līdzsvaru, brīnišķīgu harmoniju un intensīvu juteklību

EXTREME LIFT - LĪDZ 9 TOŅIEM GAIŠĀKI MATI!

EXTREME LIFT

EXTREME LIFT

EXTREME LIFT ir negaistošs balinošs pulveris, kas ideāli piemērots jebkurai pielietošanas tehnikai, no visklasīgākās līdz vismodernākajai.

Viegla tekstūra ar patīkamu aromātu, to  ir viegli sajaukt, paredzēta dabīgu vai krāsotu matu balināšanai.

EXTREME LIFT spēj izbalināt dabīgus matus līdz 9 toņiem, kā arī ši formula ir paredzēta Āzijas tipa matiem, kuri grūtāk pakļaujas balināšanai.

SASTĀVDAĻAS AR KONDICIONĒJOŠU IEDARBĪBU
Izmanto kosmetoloģijā, pateicoties atšķetināšanas un kondicionēšanas īpašībām, kas ļauj viegli izķemmēt matus
un piešķir matiem mirdzumu un apjomu.

HIDROLIZĒTS KERATĪNS
Uzlabo matu struktūru un atjauno kapilāru stāvokli. Mati kļūst veselīgāki, mīksti un atjaunoti.

bottom of page