top of page
ALPHA KERATIN
POWERPLEX
PAR ZĪMOLU

Dinamisms, radošums, augstas vērtības, kvalitāte, izvēlīgums un unikalitāte raksturo Selective Professional matu kosmētiku. Tā tika radīta Itālijā, 1983. gadā. Neskatoties uz nelielo starta sortimentu, kosmētika uzreiz tika atzīta par uzticamu profesionāļu vidū.

Selective Professional kosmētika sevī ietver daudzveidīgus matu kopšanas un veidošanas līdzekļus, ka arī matu krāsas, ķīmisko sastāvu un atjaunošanas rituāliem paredzētus līdzēkļus.

TEHNOLOĢIJA

Kompānijas tehnologi piedāvā precīzi izstrādātu, pārdomātu un pārbaudītu tehnoloģiju drošai un noturīgai matu krāsošanai. Pateicoties šai tehnoloģijai, matu krāsošanas procesā tiek panāktas tikai vēlamās krāsas nianses. Nokrāsotie mati saglabā elastīgumu, dabisku spīdumu un piesātinātu krāsu. Pateicoties krāsojošo pigmentu īpatnībām, kas iekļūst dziļi mata struktūrā, iegūtā kosmētiskā krāsa saglabā savu toni ilgā laika periodā.

ZINĀTNE

Kompānijai ir sava zinātniski – pētnieciskā laboratorija, kurā tiek izstrādātas Selective Professional kosmētikas līdzekļu patentēti dabīgo vielu kompleksi (piemēram, Ceraflux® -keramīdu komplekss, Vitaflux® - vitamīnu komplekss). Ik gadu tiek izstrādāti jauni produkti un līnijas, kas atbilst mūsdienīgiem pasaules friziermākslas trendiem.

bottom of page