top of page

BONUSA PROGRAMMA

Tā kā mēs strādājam gan skaistuma pasaules profesionāļiem, gan parastiem pircējiem, tad katrai klientu kategorijai mums ir sava bonusu aprēķināšanas programma.

 

Bonusu programma profesionāļiem

Programmā var piedalīties tikai skaistuma pasaules profesionāļi – tās var būt gan juridiskas personas, gan privāti meistari, kas savu profesionālo piederību ir apliecinājuši ar attiecīgu izglītības diplomu. Profesionāļiem darbojas speciāli, īpaši izdevīgi nosacījumi, par kuriem sīkāk jūs varat uzzināt:


- Reģistrējoties programmai tieši veikalā BEAUTY MARKET Rīgā, Blaumaņa iela 8
(līdzi ņemot profesionālās piederības diplomu)

vai arī

- Zvanot pa tālruni +37127033307 vai sūtot pieprasījumu uz info@beautymarket.lv un mūsu tirdzniecības vadītājs pats ieradīsies jūsu salonā un iepazīstinās jūs ar programmas nosacījumiem.

Bonusu programma pircējiem

Kartes BEAUTY MARKET īpašniekam tiek piešķirta pastāvīga 5 % atlaide visām precēm (izņemot iepirkšanas brīdī esošajām akcijas precēm, kā arī precēm, kas paredzētas tikai profesionālāi lietošanai). Bez tam pēc katra pirkuma veikšanas BEAUTY MARKET veikalā un bonusa kartes uzrādīšanas viņam uz kartes tiek atgriezts 1 % no pirkuma summas naudas ekvivalentā (turpmāk – bonusi). Pircējs, jau veicot nākamo pirkumu, var norēķināties ar uzkrātajiem bonusiem vai arī turpināt tos uzkrāt, ai norēķinātos nepieciešamības gadījumā. Bonusi ir virtuāli un tos nevar izņemt skaidrā naudā.

Bonusa kartē uzkrātā nauda tiek anulēta divreiz gadā - 1.01 un 1.07. Aicinām pievērst uzmanību Beauty Market bonusa kartes naudas uzkrājumam un laicīgi izlietot to!

bottom of page