top of page

JAUNUMS no CHI - DEEP BRILIANCE Oil & Monoi Oil

Sistēma matu tekstūras atjaunošanai

Jaunās CHI Deep Brilliance Oil & Monoi Oil Optimum Moisture  matu kopšanas kosmētikas formula bagātināta ar intensīvi mitrinošu ollīvēļļu un unikālu maisījumu, kas satur monojas, kokosriekstu eļļu un hortenzijas ekstraktu, kas striprina un aizsargā matus no bojājumiem. Piedod matiem tekstūru, ķīmiski apstrādātiem matiem optimāli mitrumu līmeni un dzīvības spēku, mati kļūst pakļāvīgi un viegli izķemmējami.

 

FAROUK SYSTEMS kompānija dibināta Amerikā 1986. gadā, kompāniju izveidoja Farouk Shami, uzņēmums ražo matu kosmētiku un aksesuārus zem tādiem zīmoliem, kā CHI un Biosilk.

 

FAROUK SYSTEMS – pasaules mēroga līderis matu kosmētikas līdzekļu ražošanā, šīs kosmētikas pamatā ir dabisks zīds un noturīgas bezamonjaka matu krāsas. 2012. gadā starptautiska organizācija ISNB piešķīra Farouk Shami balvu “Cilvēks leģenda” par saniegumiem skaistumkopšanas industrijā.

 

Jau vairāk, kā 25 gadus par CHI matu kosmētikas piekritējiem ir kļuvušas personas ar karaliskajām asinīm, pirmās kundzes no dadžādām pasaules valstīm un galvenokārt pirmās kundzes no Amerikas Savienotājām valstīm, lai apkalpotu dižciltīgās peronas pat tika piedāvāts atvērt skaistumkopšanas salonu Baltajā namā. Turklāt FOROUK SYSTEMS ir galvenais partneris un sponsors «Miss Universe» un «Miss ASV»,kā arī kompānijas dibinātājs Farouk Shami ir žūrijas loceklis šaja konkursā.

Jaunās sērijas CHI Deep Brilliance Oil & Monoi Oil Optimum Moisture iekļautie produkti:

CHI DEEP BRILLIANCE DEEP PROTEIN MASQUE STRENGTHENING TREATMENT

Maska bojātiem matiem

Atjaunojoša maska sausiem un bojātiem matiem, matu struktūra tiek pabarota pateicoties olīveļļas un monojas eļļas unikālajam maisījumam. Intensīvi mitrinošs vielu komplekss, pagātināts ar proteīniem, ēteriskajām eļļām, augu ekstraktiem un vitamīniem padara matus mīkstus, spēcīgus un viegli veidojamus.

CHI DEEP BRILLIANCE OPTIMUM MOISTURE SHAMPOO

Šampūns bojātiem matiem

Šampūns maigi attīra matus, piepilda tos ar optimālu mitruma līmeni un padara tos mīkstu un viegli ieveidojamus. 

CHI DEEP BRILLIANCE OPTIMUM MOISTURE CONDITIONER

Kondicionieris bojātiem matiem

Mitrinošs kondicionieris, baro matus visā to garumā, nodrošina optimālu mitruma līmeni matos un piepilda tos ar unikālu olīveļļas un monojas eļļas maisījumu. Šīs eļļas piedod spēku novājinatiem matiem, atjauno sausu, bojātu matu struktūru.

 

Produkti pieejami BEAUTY MARKET veikalā Blaumaņa iela 8, Rīga

bottom of page