top of page

Davines Essential Haircare OI –

kosmētikas līnija absolūtam matu skaistumam

Daudzfunkcionāli, universāli un maigas konsistences produkti visiem matu tipiem, garantē tūlītēju kosmētisku rezultātu.


Visu OI līnijas produktu sastāva iekļauta ruku eļļa, augs no Amazones mežiem, šis augs ir pazīstams arī kā annato. Bagātināts ar beta-karotīnu (annato sastāvā ir 100 reizes vairāk beta-kartonīna nekā burkānos), šim augam piemīt rekonstruējošas īpašības, stimulē matu augšanu un melanīna veidošanos, ievērojami samazina šūnu bojāšanos no UV stariem, novērš matu novecošanos un palīdz saglabāt ādas elastību. Annato piesātināts ar mikroelementiem un ellagic skābi, kas pazīstama ar savu efektīvo aizsardzību pret brīvo radikāļu iedarbību. 


OI Essential Haircare līnijai ir videi draudzīgs iepakojums, jo Davines zīmola ražotāji piedalās starptautiskās vides aizsardzības organizācijas LifeGate programmā Zero Impact. Saskaņā ar šo programmu, viss oglekļa dioksīds, kas tiek iztrādājās Davines OI Essential Haircare matu kosmētiku ražošanas procesā, tiek neitalizēts stādot jaunaudzes visā pasaulē.

Davines Essential Haircare OI/shampoo Absolute beautifying potion – Šampūns absolūtam matu skaistumam

Krēmveida konsistences šampūns. Delikāta formula nodrošina matiem neparspējamu mīkstumu, spīdumu un apjomu. Ideāli piemērots lietošanai kopā ar daudzfunkcionālu matu pieniņu un eļļu absolūtam matu skaistumam no Davines OI kosmētikas līnijas.

 

Davines Essential Haircare OI/conditioner Absolute beautifying potion – Kondicionieris absolūtam matu skaistumam

Krēmveida kondicionieris. Delikāta formula nodrošina matiem neparspējamu mīkstumu, spīdumu un apjomu. Šis kondicionieris paātrina matu žāvēšanas procesu, aizsargā matus no karstuma iedarbības un no mehāniskiem bojājumiem. Nesatur parabēnus.

Davines Essential Haircare Ol Oil Absolute beautifying potion – Eliksīrs absolūtam matu skaistumam

Eliksīrs piemērots visiem matu tipiem. Šis līdzeklis pārklāj katru matu ar aizsargplēvi, tādējādi aizsargā matus no bojājumiem, nenoslogo tos, piemīt antioksidantu iedarbība, piedod matiem spīdumu un zīdainu maigumu. Eliksīrs atvieglo matu ķemmēšanu un cirtainu matu atšķetināšanu.


Līdzekļa sastāvā ir annato eļļa (Bixa orellana), kuras pamatā ir beta-karotīns. Eliksīra izmantošana labvelīgi ietekmē matu stāvokli: tas atjauno matu struktūru un stimulē to augšanu, aizsargā matus no bojājumiem, kā arī veicina melanīna veidošanos. Kā arī eliksīra sastavā iekļauta ellagic skābe, tai piemīt antioksidantu iedarbība un to uzskata par anti-kancerogēna vielu. 

Davines Essential Haircare OI/All in one milk Absolute beautifying potion – Daudzfunkcionāls matu pieniņš

Universāls neizskalojams matu pieniņš absolūtam matu skaistumam ar annato eļļu. 
Pateicoties bagātīgajai un barojošai formulai, šis produkts lieliski izpilda vairākas funkcijas:
-           Padara matus spīdīgus, mīkstus un zīdainus;
-           Atvieglo sausu un mitru matu ķemmēšanu;
-           Mīkstina cirtainu matu struktūru un mati kļūst vieglāk veidojami;
-           Piemīt kondicionēšanas īpašības;
-           Atvieglo matu žāvēšanu un aizsargā matus no karstuma iedarbības;
-           Piešķir matiem apjomu, nenoslogo tos un nodrošina ilgstošu frizūras noturību.

Produkti pieejami BEAUTY MARKET veikalā, Blaumaņa iela 8, Rīga.

bottom of page