top of page
Banner-LB2-Inglés.jpg

KV-1 ANTI-AGING BEAUTY

PROFESIONĀLĀS KOSMĒTIKAS KLĀSTS MATU STRUKTŪRAS ATJAUNOSĀŠANAS PROCEDŪRĀM, KAS IZVEIDOTS APVIENOJOT EFEKTIVITĀTI UN KLIENTU PIEPRASĪJUMU.
54731528_2309592989362363_78898339214598

KOSMĒTIKAS LĪNIJA, KAS IZVEIDOTA BALSTOTIES UN KONCETRETĀM SASTĀVDAĻĀM

 

Tā ir koncentrēta matu kopšanas procedūra, kas apvieno stiprinošu un mitrinošu efektu viena salona pakalpojuma laikā.

 

Tās revolucionālā formula satur augstu provitamīna B-5 koncentrāciju, kolagēnu, E vitamīnu un neaizvietojamās aminoskābes, kas atjauno matus no iekšpuses, mati atgūst SPĒKU UN IZTURĪBU, nodrošina lielāku apjomu, elastību un spīdumu.

essence-shot-activador-500-ml.jpg

Dry Essence Activator

Matu maska, kas aktivizē un sagatavo matus pirms koncentrētās kosmētikas sistēmas Essence Shots. Pastiprina procedūras iedarbību. Uzklāt uz sausiem matiem un noskalot, izmazgāt matus ar Essence Shots Concentrated Essence šampūnu. 

Lietošana: uzklāt līdzekli uz sausiem matiem visā to garumā, atstāt 1 minūti iedarboties, rūpīgi noskalot. Tikai profesionālai lietošanai.

shampoo-for-concentrated-essences-250-ml

Shampoo For Concentrated Essences

Īpaši izstrādāts šampūns matu mazgāšanai veicot Essence Shots sistēmas procedūru. Šampūns tiek uzklāts uzreiz pēc Dry Essence Activator maskas, sagatavo matus pirms Essence Shots L+B2 sastāva uzklāšanas.
Lietošana: Uzklāt uz mitriem matiem, saputot un kārtīgi izskalot. Tikai profesionālai lietošanai.

Essence Shots L+B2

Koncentrēts matu struktūras atjaunošanas līdzeklis, kas apvieno sevī liftinga un botoksa efektu vienā produktā. Revolucionārās formulas sastāvā koncentrēts ProVitamīns B5, Vitamīns E un aminoskābes, kas atjauno matu no iekšpuses, atdzīvina un mitrina to. Rezultāts ir acīmredzams jau pēc pirmās procedūras (tūlītējs efekts). Nodrošina matiem lielāku apjomu, elastību, mati kļūst dzīvīgi un spīdīgi. Piemērots visu matu tipiem. Īpaši sausiem un bojātiem matiem (balinātiem, bojātiem pēc termo ierīču izmantošanas utt). Rekomendācija: lietot līdzekli tikai pēc matu diagnostikas veikšanas. Savas unikālās augstās koncentrācijas dēļ, produkts paliek blīvs un kristalizējās zemas temperatūras apstākļos (mazāk par 20 grādiem).

box02-300x300.jpg
showcase__Mascarilla.png

Essence Shots

HAIR MASK Mascarilla – post treatment

Atjaunojoša matu maska, kas izstrādāta, lai mājas apstākļos uzturētu un koptu rezultātu pēc Essence Shots L+B2.

Piešķir matiem visas nepieciešamās uzturvielas, lai mati saglabātu vitalitāti, veselīgu izskatu, spīdumu un nepārspējamu zīdainu struktūru.

Lietošana: Uzklāt uz mitriem matiem (+/- 2 piles balstoties un matu garumu un biezumu) atstāts uz 2-3 minūtēm iedarbotiem, pēctam veidot matus, kā parasti. Neizskalot!

Vairāk ar produktu klāstu iepazīsties e-beautymarket.lv/kv-1
bottom of page