top of page

POWERPLEX - 2015.-2016.gada aktuālākais jaunums frizieru profesionālo pakalpojumu tirgū!

POWERPLEX komplekts ir universāls līdzekļu komplekss ar formulu, kas izstrādāta šo līdzekļu izmantošanai jebkuras tehniskās procedūras laikā, lai pastiprinātu tās kosmētisko efektu un novērstu matu bojājumus un trauslumu.

 

EKSKLUZĪVA FORMULA

 

POWERPLEX sastāvā ir inovatīvas patentētas dabīgas izcelsmes molekulas, kas ir speciāli izstrādātas, lai rūpētos par trīs pamatelementiem, kas atbild par matu veselību un skaistumu: izturība pret stiepi, elastīgums, izturība pret mehāniskiem bojājumiem.

 

Nesatur: EDTA un tās atvasinājumus, konservantus, kas atbrīvo formaldehīdus, parabēnus un dzīvnieku izcelsmes produktus.

PIELIETOJUMS

 

Matu krāsošanas, balināšanas, ķīmiskās taisnošanas un ilgviļņu veidošanas, tiešas krāsošanas, taisnošanas ar keratīnu un parastās matu atjaunošanas procedūrā.   

 

Aktīvās dabīgās izcelsmes sastāvdaļas viegli iekļūst mata stiebrā, veidojot jaunas saites ar olbaltumvielas struktūru, kas būtiski ietekmē mata izturību un izskatu. POWERPLEX aizsargā matus, nodrošina to izturību un dzīvīgumu, atjauno struktūru un pastiprina tehnisko procedūru kosmētisko efektu.

 

Krāsošana

 

Sagatavojiet krāsas un oksidētāja emulsijas maisījumu, ievērojot matu krāsošanas līdzekļa lietošanas instrukciju. Pievienojiet 4 ml Powerplex Nr. 1, neatkarīgi no maisījuma proporcijas un maisījuma daudzuma, un samaisiet. Uzklājiet maisījumu un turiet to matos laiku, kāds paredzēts matu krāsošanas līdzekļa lietošanas instrukcijā. Izmazgājiet matus zem tekoša ūdens līdz tekošajā ūdenī vairs nav redzama krāsa. Uzklājiet Powerplex Nr. 2. Ar ķemmi vienmērīgi sadaliet to visos matos un turiet 10 minūtes. Izmazgājiet lielā ūdens daudzumā.

Balināšana

 

Sagatavojiet balināšanas līdzekļa un oksidētāja emulsijas maisījumu, ievērojot matu balināšanas līdzekļa lietošanas instrukciju. Pievienojiet 4 ml Powerplex Nr. 1 uz katriem 45 g maisījuma, neatkarīgi no maisījuma proporcijas, un samaisiet. Ja mati ir īpaši jūtīgi, iesakām palielināt Powerplex Nr. 1 daudzumu līdz 8 ml. Uzklājiet maisījumu un turiet to matos laiku, kāds paredzēts balināšanas līdzekļa lietošanas instrukcijā. Izmazgājiet matus lielā ūdens daudzumā. Uzklājiet Powerplex Nr. 2. Ar ķemmi vienmērīgi sadaliet to visos matos un turiet 10 minūtes. Izmazgājiet lielā ūdens daudzumā.

 

Ķīmiskā taisnošana

 

Pievienojiet 8 ml Powerplex Nr. 1 uz katriem 70 g matu taisnošanas līdzekļa un samaisiet. Rīkojieties saskaņā ar maitu taisnošanas procedūras instrukciju. Izmazgājiet matus lielā ūdens daudzumā un izsusiniet ar dvieli. Sajauciet 16 ml Powerplex Nr. 1 ar 90 ml ūdens un iegūto maisījumu vienmērīgi uzklājiet matiem. Turiet 10 minūtes. Neizmazgājot līdzekli, uzklājiet Powerplex Nr. 2 un ar ķemmi to vienmērīgi sadaliet visos matos. Turiet 10 minūtes. Neizmazgājot līdzekli, uzklājiet neitralizētāju, ievērojot maitu taisnošanas procedūras instrukcijas.

 

Permanentie ilgviļņi

 

Pievienojiet 4 ml Powerplex Nr. 1 uz katriem 50 g permanento ilgviļņu veidošanas līdzekļa un samaisiet. Ja mati ir īpaši jūtīgi, iesakām palielināt Powerplex Nr. 1 daudzumu līdz 8 ml. Rīkojieties saskaņā ar permanento ilgviļņu veidošanas līdzekļa instrukciju.

 

Ar izsmidzināmo līdzekli veidoti permanentie ilgviļņi

 

Pēc matu izmazgāšanas ar sagatavošanas šampūnu sajauciet 4 ml Powerplex Nr. 1 ar 50 ml ūdens un uzklājiet ar dvieli izsusinātiem matiem. Turiet 5 minūtes. Izsusiniet matus ar dvieli, un, neizmazgājot maisījumu, veiciet permanento ilgviļņu veidošanas procedūru.

 

Matu atjaunošana

 

Izmazgājiet matus ar helātu šampūnu. Sajauciet 16 ml Powerplex Nr. 1 ar 90 ml ūdens. Uzklājiet visiem matiem un vienmērīgi sadaliet ar ķemmi. Atkarībā no matu stāvokļa, turiet no 5 līdz 10 minūtēm. Neizmazgājot līdzekli, uzklājiet Powerplex Nr. 2. un ar ķemmi to vienmērīgi sadaliet visos matos. Turiet 10 minūtes. Izmazgājiet un veiciet vēlamo modelēšanu.

 

Tieša krāsošana

 

Pievienojiet 1 ml Powerplex Nr. 1 uz katriem 6 ml matu tiešai krāsošanai izmantojamās krāsvielas. taisnošanas līdzekļa. Uzklājiet maisījumus un turiet laiku, kāds paredzēts izmantojamā līdzekļa lietošanas instrukcijā. Izmazgājiet lielā ūdens daudzumā. Uzklājiet Powerplex Nr. 2. Ar ķemmi vienmērīgi sadaliet to visos matos un turiet 10 minūtes. Izmazgājiet lielā ūdens daudzumā.

 

Taisnošana ar keratīnu

 

Pievienojiet 4 ml Powerplex Nr. 1 uz katriem 50 ml taisnošanas līdzekļa. Izpildiet matu taisnošanas ar keratīnu procedūras instrukciju. Ja matu taisnošanas ar keratīnu procedūras nobeigumā paredzēta maskas uzklāšanu, mēs iesakām to aizstāt ar Powerplex Nr. 2.

 

KĀ TAS DARBOJAS?

 

  • BOND CREATOR - sastāvs Nr. 1 (1 x 100 ml) – izmanto kā piedevu procedūrām paredzētajos maisījumos. Veido jaunas saites. Aizsargā matus un tos nostiprina krāsošanas, balināšanas, ķīmisko ilgviļņu un taisnošanas procedūru laikā, novēršot matu bojājumus un trauslumu.

  • BOND FORTIFIER - sastāvs Nr. 2 (2 x 100 ml) – uzklāj matiem pēc tehniskās procedūras. Nostiprina jaunās saites. Baro un mitrina matus, pastiprinot tehniskās procedūras kosmētisko efektu.

  • Nav nepieciešams papildus izmantot balzamus, maskas un citus matu kopšanas līdzekļus!

  • Powerplex, pateicoties tā lieliskajām nostiprinošajām īpašībām, var izmantot patstāvīgi matu nostiprināšanas, barošanas un mitrināšanas procedūras veikšanai salonā.

 

             BOND CREATOR(saišu veidotājs)              BOND FORTIFIER(saites nostiprinātājs)

 

PRIEKŠROCĪBAS:

 

- lielas Powerplex komerciālas priekšrocības, salīdzinājumā ar citiem analoģiskiem produktiem;

- ļoti populārs pakalpojums, pieprasīts salonos;

- nav nepieciešamas krāsvielas vai oksidētāja formulas izmaiņas;

- derīgs lietošanai ar jebkāda % oksidētāju, arī 12 %;

- nav nepieciešamas procedūras, kurā tiek izmantots, protokolā;

- novērš matu izstiepšanās sārmainas vides ietekmē profilakse, mazina to trauslumu;

- sastāvā ir inovatīvas patentētas dabīgas izcelsmes molekulas

- viegli iekļūst mata stiebrā un veido tajā jaunas saites ar olbaltumvielas struktūru, tādējādi ietekmējot ietekmē mata izturību, spēku un izskatu;

- vienkāršs lietošanā;

- var izmantot patstāvīgi matu nostiprināšanas, barošanas un mitrināšanas procedūras veikšanai salonā, kā arī kopā ar jebkuriem citu zīmolu ķīmiskajiem līdzekļiem;

- Powerplex – tas ir meistara panākumu un klienta matu skaistuma garants.

bottom of page