top of page
header.jpg
trinity logo.png

Matu kopšanas sērijas līnija WINTER aizsargā matus no negatīvās aukstuma un sausā radiatora gaisa ietekmes ziemā un regulē ādas mirtuma līmeni.

trinity-e-winter-shampoo-300ml.spm.15145-b1.jpeg
TRINITY ESSENTIALS Winter Shampoo ziemas šampūns

Alveja šampūnā rūpīgi attīra galvas ādu, noņem "atmirušās" zvīņas, kas aizsprosto poras, tām piemīt baktericīdas īpašības un aktivizē matu augšanu. Nenomazgā krāsotu matu toni. Tam ir mitrinoša iedarbība, novērš sašķēlušos galus. Pantenols efektīvi atjauno matu struktūru un palielina to izturību pret negatīvajiem vides faktoriem. Ieteicams izmantot kompleksā ar ziemas izsmidzināmo kondicionieri un masku.
 

Lietošana: uzklājiet šampūnu uz mitras galvas ādas un iemasējiet, pēc tam sadaliet to visā matu garumā. Pēc 1-2 minūtēm rūpīgi noskalojiet ar siltu ūdeni. Ja nepieciešams, atkārtojiet.

trinity-e-winter-mask-200ml.spm.15148-b1.jpeg
TRINITY ESSENTIALS Winter Mask ziemas maska

Maska ir nepieciešams matu kopšanas līdzeklis ziemā. Alvejas ekstrakts, kas ir maskas sastāvā, veicina matu dziedināšanu, padara tos stiprākus, mitrinātus un izturīgus pret ārējām ietekmēm. Novērš matu šķelšanos. Pantenols intensīvi mitrina un baro matus, padara tos zīdainus un spīdīgus. Ieteicams izmantot kompleksā ar ziemas šampūnu un izsmidzināmo kondicionieri.

Lietošana: uzklājiet kondicionieri uz izmazgātiem mitriem matiem, vienmērīgi sadaliet, iemasējiet un atstājiet uz 3-5 minūtēm. Pēc tam rūpīgi izskalojiet. Lai pastiprinātu iedarbības efektu, ieteicams izmantot papildu siltumu (cepurīti).

trinity-e-winter-spray-cond-200ml.spm.15146-b1.jpeg
TRINITY ESSENTIALS Winter Spray Conditioner
ziemas sprejs-kondicionieris

Neaizvietojams sprejs matu kopšanai rudens-ziemas periodā. Pantenols efektīvi atjauno matu struktūru un palielina to izturību pret negatīvajiem vides faktoriem. Pārklāj katru matu ar neredzamu aizsargplēvi. Alveja aerosola sastāvā mitrina matus, aizsargā pret galu šķelšanos. Tā rezultātā mati kļūst stipri, elastīgi. Iegūst veselīgu izskatu. Ieteicams lietot kompleksā ar ziemas šampūnu un masku.

Lietošana: Pirms lietošanas labi sakratiet. Vienmērīgi izsmidziniet uz mitriem vai sausiem matiem. To var lietot visas dienas garumā. Neskalojiet.

bottom of page