top of page
LOGO-OHANIC_BLANCO-1024x343.png

• OHANIC RITUĀLI •

THE RITUAL: NATURAL ESSENCE

Ohanic rituāli ir procedūras, kurās izmanto ēteriskās eļļas, kas īpaši izstrādātas katram matu tipam, atjauno matu veselību un piešķir galvas ādai relaksējošu sajūtu.

Ēteriskās eļļas ir aromātiskas vielas, kas labvēlīgi ietekmē matu veselību, piemēram, palielina matu blīvumu, ārstē blaugznas, sausu galvas ādu un padara matus spīdīgus un mirdzošus.

To izcelsme ir 100% dabīga, tāpēc eļļu sastāvā nav ķīmisku vielu, kas var būt kaitīgas un tās dabīgā izcelsme nav kaitīga videi.

AKTĪVAS SASTĀVDAĻAS

  EĻĻAS

 

• KLIŅĢĒRĪTES

• LAVANDAS

• ROZMARĪNA

• MAGOŅU

• MANDEĻU

• APELSĪNA

MANDEĻU EĻĻA AR APELSĪNU ĒTERISKO EĻĻU

Mandeļu eļļu var pamatoti saukt par vienu no spēcīgākajiem dabīgajiem produktiem, kas stimulē matu augšanu. Tā ir piemērota visiem matu tipiem, nerada kairinājumu vai alerģiju. Eļļa stiprina matu sīpoliņus, baro un lieliski stimulē to augšanu, piešķirt spīdumu un elastību, ārstē blaugznas. Mandeļu eļļas mitrina un baro matus. Šo iedarbību pastiprina kombinācija ar apelsīnu ēterisko eļļu, kas arī nodrošina papildu mitrināšanu, mīkstumu un spīdumu.

LIETOŠANA: Pievienojiet 5-7 pilienus vēlamajam kopšanas līdzeklim, var kombinēt ar ar līnijām Restore & Repair, Curly Method un Color Protect.

AROMĀTERAPIJA Šī eļļa nomierina, novērš trauksmi un bezmiegu. Tā uzlabo un stiprina imūnsistēmu saaukstēšanās un infekciju sezonā.

LIETOŠANA: Pievienojiet 2-4 pilienus eļļas aromātiskajam difuzoram.

30 ml

MAGOŅU SĒKLU EĻĻA AR ROZMARĪNA ĒTERISKO EĻĻU

Magoņu eļļas priekšrocība ir tās ātra uzsūkšanās, nerada taukainu sajūtu uz galvas ādas, kombinācijā ar rozmarīna ēterisko eļļu novērš matu blāvumu un šķelšanos, piešķir skaistu spīdumu, lieliski baro un mitrina matus, vienlaikus atbrīvojot galvas ādu no blaugznām. Rozmarīna ēteriskā eļļa stimulē asinsriti, lai veicinātu matu augšanu, stiprina saknes un uzlabo plānu un trauslu matu kapilāro struktūru. Tā arī palīdz nodrošināt skābekli matu folikulām, palēninot matu izkrišanu. Rozmarīna aktīvās sastāvdaļas ir ideāli piemērotas visiem matu.

LIETOŠANA: Pievienojiet 5-7 pilienus vēlamajam kopšanas līdzeklim, var kombinēt ar ar līnijām Color Protect, Balancer un Anti-hair Loss.

AROMĀTERAPIJA Efektīvs elpceļu slimību, piemēram, saaukstēšanās, astmas vai sinusīta gadījumā. Uzlabo atmiņu un palīdz mazināt arī migrēnas un galvassāpes. Mazina nogurumu.

LIETOŠANA: Pievienojiet 2-4 pilienus eļļas aromātiskajam difuzoram.

30 ml
PhotoRoom_20231107_153541.PNG

KLIŅĢERĪŠU EĻĻA AR LAVANDAS ĒTERISKO EĻĻU

Kliņģerīšu eļļa dziļi mitrina galvas ādu, novērš blaugznas un kopumā uzlabo matu un galvas ādas stāvokli. Tai piemīt arī nomierinoša iedarbība, kuras efektivitāti palielina kliņģerīte kombinācijā ar lavandu. Veicina matu augšanu, tai piemīt pretmikrobu un pretiekaisuma īpašības. Lavanda atjauno matus, palīdz tikt galā ar sausiem matiem un galvas ādas niezi, mīkstina matu galiņus, piešķir tiem spīdumu, kā arī stiprina matus un stimulē to augšanu.

LIETOŠANA: Uzklājiet 5-7 pilienus uz vēlamās procedūras, var kombinēt ar līnijām no Curly Method, Restore & Repair, Balancer un Anti-Hair Loss.

AROMĀTERAPIJA Efektīvs elpceļu slimību, piemēram, saaukstēšanās, sinusīta, gripas gadījumā. Palīdz aizmigt, novērš migrēnu un galvassāpes, veicina psiholoģisko līdzsvaru.

LIETOŠANA: Pievienojiet 2-4 pilienus eļļas aromātiskajam difuzoram.

30 ml
PhotoRoom_20231107_153611.PNG
bottom of page